Warszawa Wawer Nadwiśle, Romantyczna
14 800 000 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 12 000 m2
1233.33 PLN /m2
Powierzchnia
12 000 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
1957

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964497683
Powierzchnia: 12 000 m2
Powierzchnia działki: 12 000 m2
Liczba pokoi: 5
Pięter : 1
Rok budowy: 1957
Cena za m2: 1233.33 PLN
Cena: 14 800 000 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż  wyjątkowa nieruchomoś w malowniczej i spokojnej części Warszawy - Wawer Nadwiśle. 
Dom z zalesionym, malowniczym ogrodem o powierzchni 12000 m² gwarantującym komfort i wysoki poziom prywatności.

Opis nieruchomości:

Klasyczny rodzinny dom o modernistycznej, eleganckiej bryle,  wybudowany w latach pięćdziesiątych, położony w przepięknej części Wawra w obszarze Nadwiśle z oszałamiającym, zalesionym ogrodem o powierzchni 12000 m².

Dom posiada dwie kondygnacje, garaż w bryle budynku oraz płaski dach. Klasyczna bryła, duże przeszklenia, dwa tarasy, elewacja z naturalnego kamienia oraz oszałamiający klimatem ogród sprawiają, że nieruchomość ma ogromny potencjał i stwarza nieskończone możliwości zaaranżowania wymarzonego miejsca do życia.

Rozkład:

Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem z wyjściem na dwa tarasy, półotwarta kuchnia, spiżarnia, 2 garderoby, łazienka oraz gabinet ze wspaniałym widokiem na ogród - idealne miejsce do pracy w ciszy i spokoju.
Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, gabinet oraz łazienka. 


Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w prestiżowej części Wawra, przy malowniczej i cichej ulicy. Oaza ciszy i spokoju - w sąsiedztwie zadbane rezydencje i malownicze ogrody, niedaleko Plaża Romantyczna nad Wisłą. 

Doskonałe miejsce, łączące komfort życia w zielonej, cichej przestrzeni z dogodnym dostępem do infrastruktury miejskiej - niedaleko wyjazd na trasę S2, którą na Ursynów dojazd zajmuje 10 minut, do szkoły Amerykańskiej dojazd w  15 minut, dwupasmowym Wałem Miedzeszyńskim  dojazd do centrum Warszawy zajmuje 15 minut.

Dla kogo?

Nieruchomość dla osób szukających prywatności oraz wytchnienia od zgiełku miasta. To doskonały wybór dla osób, które szukają wyjątkowej przestrzeni do życia w otoczeniu przyrody w niedalekiej odległości od centrum  miasta. 

To także miejsce dla inwestora, który szuka unikalnego miejsca na mapie Warszawy.


Zapraszamy na prezentację!


Skontaktuj się z agentem :
Elżbieta Żyhatyńska

Telefon : 607159929

zyhatynska@enklava.com.pl


Lokalizacja: